Colts’ Center Ryan Kelly dáva na vedomie spoluhráčom po drvivej prehre

Aký Film Vidieť?

Ryan Kelly

Getty Center Indianapolis Colts Ryan Kelly mal odkaz pre svoj tím po prehre s Washington Commanders.

Sezóna 2022 pre Indianapolis Colts sa už párkrát zdalo, že je na pokraji. Tímu sa však podarilo vyhnúť sa úplnému zrúteniu a zostať v pretekoch AFC South, ktoré vstupujú do 8. týždňa.

Ale po druhej prehre v rade sa zdá, že sezóna Indianapolisu je opäť v bode zlomu. Aspoň to naznačoval center Colts Ryan Kelly, keď hovoril s médiami po prehre s Washington Commanders 17-16.

'Je to s*** alebo vypadni z hrnca,' povedala Kelly .

zatváranie škôl v deň veteránov

Colts prehrajú v druhom slede

Akokoľvek bol začiatok sezóny pre Indianapolis občas ťažký, Colts sa vyhli prehre dvoch po sebe. Aspoň tak to bolo do 8. týždňa.

Nechajte sa koučovať do najlepšej formy svojho života

Prečítajte si viac od spoločnosti Equinvest

doručenie pošty na mlk 2018

Dve po sebe idúce porážky s Washingtonom a Tennessee Titans znížili Colts na 3-4-1. Už pred 8. týždňom boli mimo obraz play-off a teraz s ďalšou stratou, Colts sedieť na 10. mieste v AFC .

Ešte je trochu skoro pozerať sa na posezónne preteky, no od posledného miesta v play-off AFC im chýba jeden a pol zápasu a musia prejsť tri tímy.

Je dosť času na to, aby sme túto pôdu vyrovnali, ale Colts si nemôžu dovoliť zaostávať ďalej, aby zostali v pretekoch. A aby prekonali deficit v poradí, musia napraviť množstvo ofenzívnych strastí.

Herné plány Indianapolisu na začatie súťaží boli v tejto sezóne katastrofálne. Colts získali v prvých štvrťrokoch tohto roka dokopy 10 bodov, čo viedlo k tomu, že Indianapolis každý týždeň čelil deficitu.

Hlavný tréner Frank Reich a trénerský štáb tímu tiež neboli skvelí pri úpravách polčasu. Aby Indianapolis vyhral čo i len tri zápasy, potrebuje Matta Ryana, aby viedol tím pri návratoch. Colts zaostávali na začiatku všetkých siedmich štvrtých kvartálov tohto roka.

Berks County Trik alebo pochúťka 2016

To sa stalo znova v 8. týždni proti veliteľom. Prvý rozohrávač Sam Ehlinger zhromaždili Colts , strelil 10 bodov v štvrtej štvrtine, ale nestačilo to, pretože Washington nazbieral aj 10 bodov v posledných piatich minútach na víťazstvo.

Čaká nás ťažká cesta pre Sam Ehlinger & Colts

Kellyho správa „postav alebo sklapni“ je pravdivá nielen kvôli obrazu play-off AFC, ale aj kvôli nadchádzajúce zápasy na programe Colts .

Počas nasledujúcich dvoch týždňov navštívi Indianapolis New England Patriots a las vegas nájazdníci . Potom budú Colts hostiť Philadelphia Eagles .

Iba jeden z týchto troch tímov má víťazné záznamy, ale Patriots zlepšila na 4-4 v 8. týždni a Raiders majú prehrali štyri z piatich zápasov v priemere o 3,5 bodu.

Obe budú ťažkým prostredím aj pre prvého štartujúceho Ehlingera. Počas svojej kariéry v NFL sa nikdy nepokúsil o prihrávku na ceste.

Eagles bude tiež ťažký zápas. Philadelphia zlepšili na 7:0 s ďalším dominujúcim víťazstvom v 8. týždni.

leida instagram 90 dní snúbenec

Je veľa žiadať Ehlingera, aby viedol Colts k víťazstvám vo všetkých troch týchto hrách. Vyhrať dve z troch by bolo úspechom, ale to len vráti Indianapolis späť na 0,500 za stavu 5-5-1 a dostane sa do Dňa vďakyvzdania.

Potom bude Indianapolis čeliť štyrom tímom, ktoré sú momentálne v decembri v play-off.

Keď sa pozrieme na rozpis tímu, to, čo povedal Kelly, už nemôže byť pravda. Ak Colts zostanú v boji o play-off, pravdepodobne budú musieť začať vyhrávať v 9. týždni.